برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» همه چیز در مورد قیمت فرش 1200 شانه

قیمت فرش 1200 شانه

عوامل موثر بر قیمت فرش 1200 شانه
فرش های ماشینی
از موارد مهم در هر چیدمانی به شمار می روند که بسته به نوع شانه و تراکم در دسته های: فرش ماشینی 700 شانه، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه قرار می گیرند. جالب است که بدانید بیشترین اختلاف قیمت فرش های ماشینی بر اساس همین دسته بندی ها است.

فرش های ماشینی 1200 شانه
از پرفروش ترین فرش ها در صنعت فرش بافی هستند که در دسته های فرش 1200 شاغنه معمولی و فرش 1200 شانه گل برجسته تولید و عرضه می شوند.
موارد مختلفی در کیفیت و مخصوصا قیمت فرش های 1200 شانه تاثیر گذار هستند که این موارد شامل جنس نخ خایب فرش 1200 شانه، جنس نخ تار و پود فرش 1200 شانه، تعداد تراکم طولی قالی های 1200 شانه و ابعاد فرش می شود.
نحوه نگهداری فرش های متراکم 1200 شانه کاشان به دلیل قیمت و ظرافت بالای فرش از اهمیت زیادی برخوردار است.
پهن کردن این قال های ماشینی ظریف در مکان های پر تردد و شلوغ خانه کار اشتباهی می باشد و نباید فرش در معرض آلودگی زیاد قرار بگیرد. این فرش های ماشینی منحصر به فرد و ظریف باید در اتاق های مجلل و پذیرایی خانه استفاده شوند تا زیبایی خانه را دو چندان کنند و طول عمر بیشتری داشته باشند.

قالی های هزار و دویست شانه کاشان با تعداد 3600 گره در طول بافته می شوند و به این علت شباهت زیادی به فرش های دستباف دارند و با نام فرش ماشینی دستبافگونه معرفی می شوند.
مواد اولیه و جنس نخ خاب فرش از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت فرش های هزار و دوبیست شانه هستند. قالی های دستبافگونه 1200 شانه درجه یک کاشان عموما با الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته می شوند و در نهایت دوام و طول عمر بالایی دارند. همین نخ خاب اکریلیک قالی باعث می شود که قیمت فرش افزایش پیدا کند و فرش 1200 شانه بسته به نوع نخ خاب ان قیمت گذاری شود.
نخ خاب به دلیل حجم بالایی که در بستر فرش دارد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و می تواند در کیفیت و طول عمر فرش 1200 شانه تاثیر زیادی ایفا کند.
فرش های 1200 شانه اکریلیک هیت ست شده به هیچ عنوان تغییر رنگ و پرزدهی ندارند و مقاومت زیادی در برابر گرما و نور خورشید از خود نشان می دهند. این محصولات می توانند به عنوان فرش ماشینی آنتی باکتریال در خانه استفاده شود و هیچ گونه آلرژی برای افراد به وجود نیاورد.
تمامی این دلایل باعث می شود که قالی های درجه یک ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 اکریلیک کاشان قیمت بالاتری نسبت به فرش های بافته شده با دیگر الیاف مصنوعی داشته باشند.
یکی از عوامل مهم در کیفیت و قیمت فرش های 1200 شانه، تراکم طولی فرش است. تراکم 3600 در این قالی های درجه یک باعث می شود که فرش با الیاف بسیار ظریف بافته شود تا از نظر زیبایی ریز نقش تر و تعداد گره ها بیشتری در طول جای دهد.
فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان ظرافت بسیار بالایی دارند و از این رو از فرش های گران قیمت بازار محسوب می شوند .

تعداد رنگ و نقشه فرش از فاکتورهایی هستند که باعث اختلاف قیمت فرش های ماشینی با کیفیت 1200 شانه کاشان می شوند. هر چه تعداد رنگ فرش بیشتر باشد قیمت فرش 1200 شانه نیز به همان اندازه بیشتر خواهد بود.
قالی های 1200 شانه ممتاز کاشان در تعداد هشت رنگ واقعی طراحی و تولید می شوند که این تعداد رنگ در طرح و نقشه فرش به کار می رود.
نقشه های جدید و به روز تر قالی 1200 شانه قیمت بیشتری از طرح ها قدیمی دارند زیرا طرح های قدیمی از مد افتاده محسوب می شوند و فروش نسبتا کمتری دارند. فرش های 1200 شانه کاشان که با طرح های پیچیده تر و اصیل تر بافته می شوند به دلیل نیاز به صرف زمان و هنر بیشتر، دارای قیمت بالاتری هستند.

دستگاه و ماشین آلات بافنده فرش ماشینی 1200 شانه از دیگر موارد تعیین کننده قیمت این محصولات زیبا هستند. دستگاه hcix2 ساخت بلژیک از به روزترین دستگاه های بافنده قالی دستبافگونه است که صرفا برای تولید فرش های ریز بافت و تراکم بالا تولید شده است. در این دستگاه ها نمی توان از الیاف ضعیف استفاده کرد و نخ های ظریف و با دوام در این دستگاه های به کار گرفته می شوند.

ابعاد و سایز فرش های ماشینی 1200 شانه نیز باعث اختلاف فرش می شوند. ابعاد بزرگ فرش 1200 شانه به دلیل استفاده از مواد اولیه بشتر و وزن بیشتر قیمت بیشتری دارند.
این محصولات در سایزهای: فرش 6 متری 1200 شانه، فرش 9 متری 1200 شانه، فرش 12 متری 1200 شانه به عنوان ابعاد استاندارد فرش و سایزهای غیر استاندارد تولید می شوند.

روش و نوع خرید قالی های ماشینی 1200 شانه نیز در قیمت قالی دستبافگونه موثر باشند.
وجود دلالان و واسطه گران از مواردی است که باعث فروش فرش با قیمت بالا می شود زیرا این افراد هزنیه های اضافی را به قیمت تمام شده فرش در کارخانه می افزایند.
برای حذف این گونه اشخاص می توان روش های خرید مستقیم فرش های هزار و دویست شانه از کارخانه را انتخاب نمود تا فرش را با قیمت مصوب تولیدی خریداری کرد.
قیمت فرش های 1200 شانه ماشینی در فروشگاه های اینترنتی به خاطر عرضه مستقیم فرش از کارخانه بسیار مناسب تر از فروشگاه های فیزیکی است.
کوتاه بودن مسیر عرضه فرش 1200 شانه و ارسال رایگان فرش از خدمات فروشگاه های عرضه آنلاین فرش 1200 شانه کاشان است که توانسته به مقدار قابل توجهی از قیمت فرش بکاهد.
قیمت گذاری فرش های هزار و دویست شانه در این مراز براساس مواد اولیه و با حداقل سود، زیر نظر تولید کننده انجام می شود و به این دلیل قیمت ها مطلوب تر و مقرون به صرفه تر از بازار های فروش حضوری فرش 1200 شانه هستند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه