برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» ویژگی های فرش هزار شانه چیست؟

ویژگی های فرش 1000 شانه

امروزه اکثر خانواده ها برای خرید فرش جهیزه تصمیم های متفاوتی می گیرند و می خواهند از هر نظر چیدمان خانه آن ها بهترین باشد. یکی از بخش های جذاب چیدمان منزل، بخش مربوط به انتخاب فرش مناسب می باشد که خود سختی هایی نیز دارد و البته به یک لازمه یک مهارت می باشد تا بدانید باید باتوجه به خواسته ها و مدل های مدنظر خود، چه نوع فرشی را انتخاب کنید و همچنین از دلایل تفاوتی که بین فرش های مختلف وجود دارد نیز با خبر شوید و این مهارت را می توانید در مقاله دلیل تفاوت قیمت فرش چیست؟ مطالعه کنید. پس تصمیم می گیریم فرش های ماشینی یکی از مهم ترین بخش های چیدمان دکوراسیون منزل به حساب می آیند و در دست های : فرش 500 شانه ماشینی، فرش 700 شانه ماشینی، فرش 1000 شانه ماشینی و فرش 1200 شانه ماشینی تولید و در بازار های داخلی و بین المللی عرضه می شوند. فرش های ماشینی کاشان نیز مهم ترین نقش را در این زمینه عرضه فرش در داخل کشور و نیز در خارج از کشور دارند. 

 

قیمت فرش 1000 شانه کاشان 
قیمت بالای برخی از فرش ها باعث شده خیلی از افراد دست از خرید و تعویض فرش های خود بکشند، مخصوصا فرش های دستبافت که نسبت به فرش های ماشینی قیمت بسیار بالا تری دارند. اما لازم می دانیم این مطلب را برای اطلاع شما بگوییم که دیگر لازم نیست به دنبال فرش های دستبافت گران قیمت بروید! فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه دستبافت گونه کاشان، از فرش های بروز و جدید هستند که مورد انتخاب اکثریت افراد نیز هستند و از محبوبیت بسیار بسیار بالایی برخوردار اند. این فرش های ماشینی کاشان تفاوت چندانی از لحاظ ظاهری با فرش های دستبافت کاشان ندارند و فرش های 1000 شانه و 1200 شانه را می توانید با قیمت ارزان تری نسبت به فرش های دستبافت تهیه کنید. فرش ماشینی هزار شانه از نظر قیمت مناسب تر از قیمت فرش های 1200 شانه هستند.

خرید فرش هزار شانه کاشان

ویژگی شانه در فرش 1000 شانه
در کارخانه ها دستگاه های بافنده فرش مانند   HCPX2. HCIX2. CRP 92 قسمتی به اسم شانه وجود دارد و مراحل بافت به این شکل است که تار قالی از بین این شانه ها عبور می کند. منظور از ویژگی شانه در فرش ماشینی به تعداد گره ها و ریشه هایی گفته می شود که در یک متر مربع عرض فرش بافته می شوند یعنی تعداد گره های عزضی فرش را شانه فرش می نامند. به عنوان مثال یک فرش 9 متری 1000 شانه که از ابعاد 2.5 در 3.5 متر تشکیل می شود در عرض فرش یعنی 2.5 متر در هر متر 1000 گره زده می شود و برای سهولت در شمارش گره ها بهتر است تعداد آنها را در هر سانتی متر محاسبه کنید. که بنا به این دلایل فرش 1000 شانه در هر یک سانتی متر10 گره دارد و تفاوت اصلی قالی های 1000 شانه با فرش های 700 شانه، فرش های 500 شانه، فرش های 1200 شانه همین موضوع می باشد همچنین تعداد شانه های فرش ارتباط مستقیمی با کیفیت و قیمت قالی دارد.

 

ویژگی تراکم در فرش 1000 شانه
به غیر از شانه فرش، فرش یک جزء مهم دیگری نیز دارد که همراه با شانه فرش به کار می رود و همانقدر که شانه یک فرش از اهمیت برخوردار است تراکم فرش نیز مهم می باشد. در بالا گفتیم تعداد گره های عرضی در فرش را شانه می گویند و اما تراکم به تعداد گره هایی گفته می شود که در طول فرش در هر یک متر مربع آن بافته می شوند. هر چه تراکم فرش ماشینی بیشتر باشد، داوام و مقاومت آن نیز بالا تر می رود. بنابر این هرچه شانه فرش بیشتر باشد به ظاهر فرش زیبایی و ظرافت می بخشد و هرچه تراکم در فرش بالا تری برود، دوام فرش نیز بالا می رود.

 

خرید فرش هزار شانه کاشان در فروشگاه قیمت فرش در شهر فرش کاشان
فروشگاه قیمت فرش کاشان که مجموعه ای از فروشگاه فرش کاشان را شامل می شود، دارای انواع فرش های 1000 شانه و 1200 شانه در تراکم های متفاوت است و همینطور خرید فرش های ظریف و زیبا از این مجموعه معتبر، باعث جلوه ویژه در دکوراسیون منزل شما از نظر تکنیک های ظراحی داخلی خواهد شد. 

 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه